Marka Öyküsü

Değişen dünya öngörülerine göre yeni bir marka yolculuğu öyküsü Homesay. Yaşam alanları için pratik, sade ve yalın tasarımlar üreten Homesay; konuşulan, gülüşülen, maharetlerini sergilediğin bir sahne olan evler var etmeyi amaçlıyor. Çünkü hayatımızın en güçlü dekoru evlerimizde, her eşyaya, her bir aksesuara; evin enerjisi, konuşulan ve yaşanan her şeyin hikayesi işleniyor. İşte tam da o zaman; siz koltuğunuza yaslanmışken sessizlik bozuluyor.

Eğer dikkatli dinlerseniz; “Ev Konuşuyor.”

Vizyon

Homesay’in marka olarak amacı perakende misafirlerinde ekonomik esneklik ve yalınlık; dünya pazarındaysa şık, güçlü ve muadili olmayan bir marka imajı yaratmak. Bunun için hammadde kalitesinden ARGE sürecine kadar son derece güçlü bir süreç yönetimi planına uygun olarak hareket eden Homesay, aynı zamanda tecrübeli kadrosuyla da hedef pazardaki açmazları hem kendi için hem de misafirleri için önemli bir fırsata dönüştürüyor.Kendi ayakları üzerinde durmak için mücadele veren genç jenerasyonu sahiplenen Homesay; hayallerine ulaşmak için çalışan tüm hayalperestlerin yaşam alanlarında kendini bulabilmesini amaçlıyor.

Hayallerine ulaşmak için çalışan tüm hayalperestlerin yaşam alanlarında kendini bulabilmesini amaçlıyor.

Hakkımızda

Homesay 22 yıldır sektörde aktif pazarlama hayatı olan bir ekibin güçlü bir girişimi olarak karşımıza çıkıyor. Sadece bu güçlü girişim değil, beraberinde getirdiği pek çok element ile de bu tezini doğruluyor. Mimarından fotoğrafçısına,tasarımcısından marka yöneticisine kadar Türkiye mobilya pazarının, dinamik ve genç bir markası olmayı hedefliyor.

Bu hedeflerine de kısa sürede ulaşan Homesay; gerek mobilyanın başkenti İnegöl’de açtığı perakende mağazası, gerekse Dijital Furniture Fair ile gerçekleştirmiş olduğu güç birliğiyle de tüm dünyada dijital bir mağaza açarak, yurt dışı pazarına da hızlı bir giriş yapmayı hedefliyor. Tecrübe, enerji ve tasarımın gücü Homesay’de buluşuyor.

Tecrübe, enerji ve tasarımın gücü Homesay’de buluşuyor.

Misyon

Homesay, gerçekleştirdiği iletişimle birlikte zevk sahibi herkesi kaliteli mobilyalarla buluşturmayı hedefliyor. Renk paleti seçiminden, kullanılan hammaddenin dokusuna kadar her şey; gözün anatomisine uygun ve yorucu bir anlatıdan uzak olarak tasarlanıyor. Evlere en şık ve yalın dokunuşu minimal hatlarla kazandırmayı amaç edinen Homesay, aynı zamanda Türkiye Mobilyası’nın tüm dünyada temsilcisi ve marka elçisi olmak için de var gücüyle çalışıyor. Homesay, kurucu ortakların gerçekleştirdiği bir yaşam alanı start-up’ı olarak kendini konumlandırırken pratik ve akıcı bir süreç yönetimini de profesyonelliğinden alıyor. Homesay size; bütçenize göre şıklık,beğenilerinize göre bir tasarım dünyası ve sahnede devamlı sizin ve sevdiklerinizin olacağı yaşam alanları sunarken; sizi kaliteli ve konforlu bir yolculuğa davet ediyor.