Blog

2022 Köşe Takımı Modası Nasıl Olacak?

2022 Köşe Takımı Modası Nasıl Olacak?

Yaşam alanlarında şıklık ve konforu bir arada sunan köşe takımları salonlarda ya da oturma odalarında görülebileceği gibi lobilerde ve otellerde de görülmektedir. 2022 yılında da bu özelliklerini koruyacak olan köşe takımları, hemen her marka içindeki kreasyonlarda yer alacaktır. Özellikle rahatına düşkün insanlar tarafından tercih edilecek olan bu ürün, odaların köşesine ya da tam ortasına yerleştirilebilmektedir. Ürün ile alakalı 2022 trenleri boy göstermeye başlamıştır. 2022 köşe takımı trendleri hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabilmek ister iseniz bu yazı tam size göredir.

2022 Köşe Takımı Modası Metal ile Mermer Yan Yana

2022 yılında üretilecek olan köşe takımlarının da geçen yıldan etkilendiği görülmektedir. 2022’de de ahşap mobilyalardan ziyade metal mobilya modelleri üretilecektir. 2022 biraz daha konforun geri planda kaldığı ancak tamamen silinmediği, lüksün ise konfordan bir adım önde geldiği bir yıl olacaktır. Köşe takımlarında 2022’de daha ağırbaşlı ürünler piyasaya hüküm sürecektir. Ağır ürünler arasında ilk akla gelen mermer desenlerden oluşan köşe takımlarıdır. 2022 arasına adını altın harfler ile yazdıran Luxury model 2022’nin en sık tercih edilen parçası olma yolunda adaydır.

2022 Köşe Takımı Modellerinde Keskin Geçişler

2022 Köşe Takımı Modellerinde Keskin Geçişler

Evinde şıklığın yanı sıra spor bir görünüm de arayan insanların tercihi köşe mobilyaları olmaktadır. Odanın dokusunu tamamlayacak bir yapı olan bu mobilyalar, 2022 yılının gözde dekorasyon ürünlerinden biri haline gelecektir. 2022 için konuşulduğunda bu ürünlerde yer alan geçişlerin keskin olarak üretileceği düşünülmektedir. U ya da L şeklinde olabilen köşe takımları salonlarınızın dinamik bir görünüme girmesini sağlayacaktır.

2022 Köşe Takımı Modellerinde Boyut

Metal ya da mermer gibi ağır ürünler kullanılarak üretilse dahi ürünlerin genel manada küçük bir boyuta sahip olduğu görülmektedir. Bu nedenle odada fazla yer kaplamayacak ve gözü rahatsız eden herhangi bir görüntü ortaya çıkmayacaktır. 2022 yılı mobilya trendleri arasında yerini koruyacak olan köşe takımları boyutu sayesinde kolay yer değiştirilebilir olması nedeni ile yıl içinde odanın farklı köşelerinde rahatça kullanılabilecektir.

2022 Köşe Takımı Seçiminde Renk

2022 köşe takımı modası için özelikle mat renkler ön planda olacaktır. Mat gümüş ve mat gri renkleri, köşe takımında yer alan metal parçalara uyum sağlayacaktır. 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da krem rengi köşe takımı üretimi gerçekleştirilecektir. Özellikle natürel bir oda yaratmak amacında iseniz krem rengi köşe takımı modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

2022 Köşe Takımı Modellerinde Baza

2022 Köşe Takımı Modellerinde Baza

2022 köşe takımları arasında işlevselliği en yüksek olan bazalı modeller olacak gibi görünmektedir. İçi açılarak içine sık kullanılmayan eşyalar konan bu modeller, oturma odalarında alan konusunda tasarruf açığa çıkarmaktadır. Bu sayede oturma odalarında daha geniş bir alan kullanımı mümkün olmaktadır.

2022 Köşe Takımları ile Duvar Kağıtları Trendi

Diyelim ki 2022 köşe takımı modelinizi yukarda anlattığımız gibi mermer desenli ve metal ağırlıklı olarak seçtiniz. Odanızın trendlere tam olarak uygun olabilmesi için iş köşe takımı almak ile bitmemektedir. Odanızın duvarlarının da satın aldığınız mermer desenli köşe takımlarına uyum sağlaması gerekmektedir. Bu nedenle 2022 duvar kâğıdı modellerine de göz atmanızı önermekteyiz. 2022 duvar kağıtlarında en sık tercih eden modelin taş desenli duvar kâğıdı olacağı düşünülmektedir. Duvar desenli duvar kağıtları 2021’de olduğu gibi 2022’de de sık kullanılacak ürünlerdir. Hem duvarı toz ve kirden koruması hem de duvara güzel bir görünüm kazandırması açısından duvar kâğıdı kullanmak oldukça iyi olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.